Гостьова лекція для студентів ПГФ

13.05.2022 доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник Національного науково-природничого музею НАН України Горобець Леонід Вікторович прочитав гостьову лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Лекція на тему “Порівняльно-анатомічний огляд альтернативних напрямків філогенезу хребетних тварин” була присвячена розвінчуванню міфів про деяких тварин, зокрема анатомічні, фізіологічні та еволюційні закони, які пояснюють неможливість їх існування у природі.

Лекція викликала надзвичайну зацікавленість студентів нашого факультету, які довго задавали питання Леоніду Вікторовичу. Ми щиро вдячні лектору за цікаву, глибоко наукову та змістовну лекцію!