Засідання студентських наукових проблемних груп на кафедрі загальної та регіональної географії

18 травня 2022 року на кафедрі загальної та регіональної географії у рамках діяльності Науково-дослідної лабораторії регіональних природничо- та суспільно-географічних досліджень та ресурсного центру розвитку природничої освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулося підсумкове засідання наукової проблемної групи «Регіональні суспільно-географічні дослідження» (науковий керівник – к.геогр.н., доцент Корнус О.Г.).

На засіданні, у якому взяли участь викладачі кафедри, було заслухано доповіді студентів 731 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія) за результатами їхніх наукових досліджень. До заходу долучилася членкиня експертної ради стейкхолдерів та працедавців за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія), директор Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 С. П. Горшеніна. Доповіді студенток 731 групи А.С. Кудри, С.О. Спасьонової і О.О. Єрьоменко з суспільної географії та методики навчання географії зараховані їм як захисти курсових робіт. Кращі та найбільш цікаві дослідження рекомендовані до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін у наступному навчальному році.