Участь у науково-практичній конференції «Перший крок у науку»

21 травня 2022 року в онлайн форматі відбулася науково-практична конференція «Перший крок у науку», приурочена до професійного свята науковців України – Дня науки. Серед учасників конференції ­– 26 слухачів Сумського територіального відділення МАН України, які представляли результати свої наукових досліджень на трьох секціях конференції.

У роботі секції загальної біології, зоології, ботаніки, психології у якості члена журі взяла участь завідувач кафедри біології та методики навчання біології, к.біол.н. Ю. І. Литвиненко.

На секції були представлені доповіді, присвячені досить широкій проблематиці. Під час доповідей з біології розглядалися питання захворювання на цукровий діабет як чинника ризику смертності при COVID-19, характеристики видового лікарських рослин та різнотрав’я у Сумській області, впливу мінеральних добрив на ріст і розвиток рослин, вивчення процесів галоутворення у рослин. Доповіді з психології були присвячені результатам досліджень особливостей спілкування в мережі Інтернет осіб юнацького віку, впливу реклами на емоційний стан підлітків, а також адаптації старшокласників до освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. За результатами доповідей учасники були відзначені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.