Онлайн лекція «Сучасні технології в топографії»

Використовуючи технології дистанційного он-лайн навчання як інструмент віртуальної академічної мобільності, 23 травня 2022 р. студенти 711 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія) в рамках проходження навчальної практики з топографії, долучилися до відкритого заняття з теми “Сучасні технології в топографії”, яке проводив доктор географічних наук, завідувач кафедри конструктивної географії і картографії Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Євген Іванов.

Лекція була присвячена основам фотограмметрії, технологіям топографічного знімання з різних дистанційних носіїв, характеристикам топографо-геодезичних приладів, особливостям змісту топографічних карт і планів. Велику увагу було приділено геоінформаційним технологіям та їх можливостям при укладанні карт. Лектор викладав матеріал супроводжуючи його численними прикладами, активно використовував власний досвід укладання картографічних творів.

Наприкінці заняття студенти висловили щирі слова вдячності проф. Є. Іванову за цікаву та змістовну лекцію.