Спільне онлайн засідання групи розробників та стейкхолдерів ОПП«Середня освіта (Географія. Англійська мова)» для першого рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія)

16 листопада 2020 року відбулося спільне онлайн засідання групи розробників та стейкхолдерів освітньо-професійної програми «Середня освіта (Географія. Англійська мова)» для першого рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія), що пропонується для запровадження з 2021 року.

Під час засідання відбулося обговорення пропозицій, зауважень та рекомендацій, які надійшли після оприлюднення проєкту освітньо-професійної програми. Розглянувши їх, учасники засідання прийняли рішення затвердити ОПП «Середня освіта (Географія. Англійська мова)» з урахуванням внесених змін і пропозицій та рекомендувати кафедрі загальної та регіональної географії запровадити освітній процес за цією програмою на першому рівні вищої освіти з 1 вересня 2021 р.