Вітаємо Ковальчука Олександра Миколайовича, випускника природничо-географічного факультету, з успішним захистом докторської дисертації

17 листопада 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.153.01 Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України відбувся захист докторської дисертації Ковальчука Олександра Миколайовича «Прісноводна іхтіофауна пізнього кайнозою південно-західної частини Східної Європи» за спеціальністю 03.00.08 – зоологія.

Олександр Миколайович у 2012 році закінчив з відзнакою Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Біологія» та здобув кваліфікацію магістра (біолог, викладач біології, вчитель хімії та екології). У цьому ж році вступив до аспірантури Національного науково-природничого музею НАН України, яку закінчив достроково у 2015 році, підготувавши і захистивши кандидатську дисертацію «Коропові риби (Cyprinidae) пізнього міоцену півдня України». Нині працює на посаді наукового співробітника відділу палеонтології національного науково-природничого музею НАН України.

Колектив факультету щиро вітає Олександра Миколайовича з успішним захистом докторської дисертації та віковим рекордом – 30 років! Бажаємо нашому випускнику успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!