Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія)

23 червня 2022 року відбулося засідання екзаменаційної комісії з підсумкової атестації випускників спеціальності 014 Середня освіта (Географія) за освітнім ступенем бакалавра денної та заочної форм навчання.

Підсумкова атестація проходила як у формі захисту кваліфікаційної роботи, так і у вигляді комплексного кваліфікаційного екзамену з географії та методики навчання географії та психолого-педагогічних дисциплін. До складу екзаменаційної комісії окрім університетських викладачів включена Рябуха Алла Петрівна – начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області і голова експертної ради стейкголдерів спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

Під час усних відповідей на питання екзаменаційних білетів здобувачі продемонстрували необхідний рівень розуміння й володіння фаховими знаннями, наявність у відповідях базової наукової географічної та психолого-педагогічної термінології, здатність розв’язувати професійні завдання, практичні проблеми та педагогічні ситуації в галузі загальної середньої освіти. Найвищий бал серед здобувачів отримала Логвин Ганна Олександрівна, яка блискуче захистила кваліфікаційну роботу на тему «Методичні особливості формування інформаційно-цифрової компетентності на уроках географії» (наук. керівник - О.Г. Корнус).

Після офіційного оголошення результатів роботи ЕК її члени звернулися з вітальними словами до випускників. Головне побажання – завжди вірити у власні сили та не зупинятися на досягнутому.