Літня біологічна школа “Вакалівщина 2022”

З 27 червня по 2 липня 2022 р. викладачі двох кафедр природничо-географічного факультету: біології та методики навчання біології, а також біології людини, хімії та методики навчання хімії, у рамках програми роботи літньої біологічної школи “Вакалівщина” провели заняття для учнів, зацікавлених біологією та хімією.

Біологічна школа «Вакалівщина» є традиційним заходом, який уже сім років поспіль проводиться влітку викладачами природничо-географічного факультету для школярів 7-11 класів, які цікавляться біологією на біостаціонарі СумДПУ імені А. С. Макаренка біля села Вакалівщина (Сумський район). Нажаль, цього року біошкола проходила в он-лайн режимі.

Протягом шести днів учні мали можливість відвідувати заняття з зоології, ботаніки, анатомії, фізіології та хімії: лекції, практичні та лабораторні роботи, відео-екскурсії тощо. Викладачі провели інтенсивну та цікаву роботу (майже по 6 годин щодня). Учасники отримали нові знання, дякували за цікавий та змістовний матеріал, насичену та різноманітну програму, висловили бажання та готовність вже наступного року взяти участь у роботі біошколи в очному режимі.

Отримані благодійні внески за участь у біошколі були передані на відновлення житла в м. Охтирка. Дякуємо за допомогу! Віримо в перемогу та відновлення роботи нашого біостаціонару “Вакалівщина”!