Засідання Науково-технічної ради природного заповідника «Михайлівська цілина»

Доценти кафедри біології на методики навчання біології кбн. І.Р. Мерзлікін та О.В. Говорун прийняли участь у засіданні Науково-технічної ради природного заповідника «Михайлівська цілина», яка відбулася 13 липня в офісі заповідника в с. Великі Луки Сумського району.

На Раді обговорювалися «Проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж природного заповідника «Михайлівська цілина», був розглянутий та затверджений звіт за перше півріччя 2022 року відділу державної охорони заповідника, обговорювалися перспективи проведення наукової конференції присвяченої 95-річчя створення заповідника «Михайлівська цілина». Ці науковці були відмічені грамотами за плідну роботу у дослідженнях тваринного світу заповідника.