Благодійні екскурсії на ПГФ

3 серпня 2022 року вкотре відбулися екскурсії у ННЦ "Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка" та у зоологічному і геологічному музеях природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка для містян та гостей міста Суми.

Кафедра загальної та регіональної географії продемонструвала відвідувачам геологічного музею колекцію мінералів, скам'янілостей, особливі палеонтологічні зразки - зуби та фрагменти бивня мамонта, а також геологічні об'єкти регіону. Викладачі кафедри біології та методики навчання біології під час екскурсії представили екскурсантам різноманітний фонд рослин та експозицій ботанічного саду, а також колекції комах, метеликів, молюсків, опудал тварин Сумщини, які знаходяться у зоологічному музеї університету.

Викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії продемонстрували дітям цікавинки хімії та запропонували самостійно спробувати виконати процедуру зважування кави та кухонної солі.

Наші гості отримали вичерпну інформацію про природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка, особливості вступу у 2022 році на освітній рівень "бакалавр", "магістр" та "доктор філософії", радісні емоції та чудові фото!

З додатковою інформацією стосовно вступної кампанії у 2022 році на природничо-географічний факультет можна ознайомитися за посиланням - https://pgf.sspu.edu.ua/informatsiia-dlia-abituriientiv та за телефоном - 066 468 7712.

Усі бажаючі мали змогу залишити благодійні кошти на ЗСУ, розвиток ботанічного саду та музеїв!  Ми щиро дякуємо нашим гостям за позитивні відгуки!

Нагадуємо, що безкоштовні екскурсії від природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С.Макаренка відбудуться у серпні:

🔸17 серпня о 10:00

1️⃣ Екскурсія до ботанічного саду.

📲 +38(066)433-04-25 Наталія Миколаївна

📍Адреса: м. Суми, вул. 20-річчя Перемоги, 23

2️⃣ Екскурсія до геологічного музею

📲 +38(096)130-54-57 Софія

📍Адреса: м. Суми, вул.Роменська 87, Центральний корпус, ауд.307

3️⃣ Екскурсія до зоологічного музею

📲 +38(068)262-15-50 Олександр Юрійович

📍Адреса: м. Суми, вул. Роменська 87, Центральний корпус, ауд.201, 206.

Тримаємось разом та віримо у Перемогу!💛💙