Позанавчальна робота-Волонтерство

Традиція добрих справ на ПГФ триває! Карантинні перепони не мають стати нам на заваді, тож ми придумали, як онлайн можна зібрати кошти на подарунки до Дня Святого Миколая для маленьких пацієнтів дитячої онкогематології СОКЛ.

Отже, волонтерський сектор природничо-географічного факультету оголошує перший захід у рамках святкування #90річчяПГФ – онлайн аукціон-марафон! Такого ми ще не роботи, проте маємо надію на успіх). Ні, ми не просимо перерахувати гроші на певний рахунок – все набагато цікавіше і корисніше для всіх – виставляємо справжні лоти, ведемо торги, а виручені кошти спрямовуємо на добру справу!
В аукціоні ВИ можете брати участь як продавець, як покупець, як поширювач інформації – а краще в трьох ролях відразу!
Ми звертаємося до широкої аудиторії – не лише до вас, наші студенти, викладачі і співробітники, випускники і потенційні абітурієнти, але і до ваших знайомих і рідних!
Алгоритм нашого аукціону простий:
1. Ви надаєте свій лот (надсилаєте приватним повідомленням Пташенчук Оксані, заступнику декана ПГФ з виховної роботи фото (бажано) і опис лоту, вашу контактну інформацію, початкову ціну та ін.). Збір лотів починається з моменту оприлюднення цього оголошення і до останнього дня аукціону – 15 грудня.
2. З понеділка (30 листопада) лоти будуть публікуватися на спеціально створеній сторінці у ФБ – чекайте на оголошення.
3. Під кожним лотом внизу в коментарях будуть вестися торги. Перемагає той, чия ставка буде крайньою на 00 год 00 хв 16 грудня 2020 року.
4. Як здійснюється покупка: ми допомагаємо встановити контакт продавця з покупцем, які домовляються самостійно про передачу лоту – безпосередньо, кимось, Новою поштою, Укрпоштою та ін. Пересилка буде здійснюватися за кошт покупця. АЛЕ! лот можна відправляти тільки після того, як покупець перерахує кошти на карту, яку буде спеціально під подію створено.
Номер карти покупець отримає особистим повідомленням + зворотно потрібно буде надіслати фото платіжки.
Після цього продавець отримає «добро» на передачу виграного лоту.
5. Що може бути лотом? Що завгодно – предмети, послуги та ін. – залежно від Ваших захоплень і виду діяльності.
Пишу все, що приходить на розум) не смійтеся… вироби hand-made / каструля борщу / відро картоплі чи яблук / манікюр / нарощення вій / косметологічна процедура / в’язані шкарпетки / урок біології / кулінарний рецепт / вірш до певної події / кімнатна рослина / ваша сумка (вживана), але в дуже доброму стані / послуги няні на кілька годин, торт / букет із цукерок / книжка / новий крем від Avon / кава і тістечко у Майстерні шоколаду та багато іншого. Наші люди здатні на все!
Багато написала, сподіваюся, що зрозуміло.
Але, в разі потреби, за додатковою інформацією звертайтеся до заступника декана ПГФ з виховної роботи, Пташенчук Оксани Олексіївни або тел. 050-211-01-91
Отже, набір лотів оголошуємо відкритим! Робити добрі справи корисно, і в першу чергу, для себе)