Кафедра загальної та регіональної географії зустріла першокурсників спеціальності 014 Середня освіта (Географія)

13 вересня 2022 року колектив кафедри загальної та регіональної географії вітав своїх першокурсників у стінах Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Куратор першого курсу - к.г.н., доц., зав. кафедри О.Г. Корнус ознайомила студентів з особливостями організації освітнього процесу на природничо-географічному факультеті, аудиторним фондом і матеріально-технічною базою кафедри, геологічним музеєм та кафедральною бібліотекою. В рамках першої кураторської години студентів було ознайомлено з основними принципами академічної доброчесності з підписанням відповідної декларації. Здобувачі освіти прослухали інструктаж з техніки безпеки. Зустріч пройшла у дружній атмосфері, під час якої студенти з цікавістю слухали викладачів, а також розповідали про себе та свої здібності, вибрали старосту групи. Колектив кафедри бажає географам-першокурсникам цікавих та щасливих років навчання на обраній спеціальності, високих оцінок під час екзаменаційних сесії, нових здобутків у навчальній та науковій роботі, дружніх взаємовідносин на довгі роки.