Настановча коференція з виробничої (науково-дослідної) практики на підприємстві для спеціальності 106 Географія другого рівня вищої освіти

23 вересня 2022 р. відбулася онлайн настановна конференція з виробничої (науково-дослідної) практики на підприємстві для магістрантів 2 курсу освітньо-професійної програми Географія спеціальності 106 Географія другого рівня вищої галузі знань 10 Природничі науки кафедри загальної та регіональної географії Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Керівник практики канд. геогр. наук, доцент Данильченко О.С. ознайомила студентів із метою та завданнями практики, змістом, основними етапами та видами діяльності, вимогами щодо оформлення звітної документаціями, термінами звітування та критеріями оцінювання. Разом зі студентами було складено індивідуальний план та обговорено календарний графік проходження практики, уточнено індивідуальні завдання практики, які пов’язані з тематикою кваліфікаційної роботи. Студенти ставили запитання та обговорювали деталі практики.