Участь студентів і викладачів ПГФ у науково-практичній конференції до 125-річчя з дня заснування Іванівської дослідно-селекційної станції

18 жовтня 2022 року студенти (623+613 стн, 632, 642 груп ) та викладачі ПГФ долучилися до науково-практичної конференції «Від славетного минулого до динамічного майбутнього» (до 125-річчя з дня заснування Іванівської дослідно-селекційної станції (ІДСС) Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України), яка була проведена онлайн фахівцями відділу документів з природничих і аграрних наук Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.

На конференції з доповідями про славетну історію, науково-практичний доробок та сьогодення ІДСС виступили: науковий співробітник Копчук Ксенія Миколаївна та заступник директора з наукової роботи, завідувач лабораторії з проблем землеробства у зоні Східного Лісостепу України, канд. с/г наук Власенко Сергій Іванович.

В обговоренні канд. біол. наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології В.М. Торяник висловила вітання ювілярам, подякувала за співпрацю, зокрема у наданні можливості виконання здобувачами освіти на базі ІДСС кваліфікаційних робіт та проведення навчальної та виробничої практик, побажала подальших успіхів у створенні та впровадженні у виробництво високопродуктивних сортів і гібридів цукрових буряків та озимої пшениці задля продовольчої безпеки України.