Геологічний музей відвідали вихованці геолого-краєзнавчого гуртка обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

26 жовтня геологічний музей СумДПУ імені А.С. Макаренка відвідали вихованці геолого-краєзнавчого гуртка обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Учні ознайомилися із загальною експозицією музею:  колекцією мінералів, гірських порід та палеонтологічними рештками. Особлива увага була приділена фізичним властивостям мінералів та їх морфології, а також класифікації мінералів. Вихованці з цікавістю розглядали різнокольорові флюорити, встановили чим відрізняється «латунно-жовтий» колір від «солом’яно-жовтого», з’ясували чому пірит називають «золотом дурнів», дізналися що таке іризація та побіжалість, вияснили якими блисками характеризуються мінерали та як відрізняється скляний блиск від алмазного, ознайомилися з різними зламами та спайністю мінералів, а також різними особливими ознаками, таким як магнітність, смак, запах при терті. Керівник гуртка Мироненко А.О. отримав поради, щодо роботи геолого-краєзнавчого гуртка та можливі спільні заняття. Чекаємо на плідну співпрацю.