Студентка природничо-географічного факультету отримує стипендію Президента України

Golovan e33fcВідповідно до Указу Президента України від № 290/94 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» Наказом Міністерства освіти і науки України № 832 від 19.09.2022 року призначено академічні стипендії Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2022/2023 навчального року. На природничо-географічному факультеті стипендію Президента України отримує студентка спеціальності 106 Географія А.О. Головань (742 група), яка отримала її за свої високі досягнення у навчанні та науковій роботі. Студентка навчається на «відмінно», активно займається науковою діяльністю, працює над актуальними науковими темами сьогодення. Так у 2022 році стала переможницею в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт («Географія основних нозологій в умовах нової адміністративної реформи в Сумській області», керівник канд. геогр. наук, доцент Корнус О.Г., брала участь у 5 наукових конференціях, у т.ч. 1 – закордонній, 2 – міжнародних, 2 – всеукраїнських, має 1 наукову статтю у збірнику міжнародних праць, що індексується міжнародною наукометричною базою Index Copernicus. Анна бере активну участь у культурному та громадському житті факультету та університету, є переможцем конкурсу «Кращий студент ПГФ-2021» в рамках номінації «Наукова діяльність». Пишаємося та бажаємо в майбутньому нових високих досягнень!