Відбулося планове засідання вченої ради природничо-географічного факультету

30 листопада 2022 року відбулося засідання вченої ради природничо-географічного факультету.

На порядку денному серед планових питань, було: «Адаптація студентів І курсу: поточний стан та проблемні питання». По цьому питанню виступила заступник декана природничо-географічного факультету, доктор філософії – Юлія Сергіївна Вакал. Юлія Сергіївна проаналізувала результати опитування студентів першого курсу, яке проходило з 7 по 30 листопада на природничо-географічному факультеті. А опитуванні взяли участь 74,2% першокурсників.

За результатами анкетування, студенти зазначили, що головною перевагою для вступу на ПГФ для них було: зацікавлення майбутньою професією та бажання навчатися саме на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка.

69% респондентів зазначили, що їм подобається навчатися на ПГФ, а труднощі, що виникають пов’язані із пристосуванням до нового студентського життя та системи оцінювання.

Більшість студентів не мають проблем у спілкуванні із одногрупниками, викладачами, деканатом, працівниками гуртожитку та іноземними студентами.

Серед побажань, які висловили студенти, були такі: «Щоб усі викладачі вимикалися під час повітряних тривог», «Хочемо навчатися офлайн» «Прохання збільшити терміни складання завдань», «Щоб усі викладачі в повному обсязі викладали матеріал у платформу Мудл».

З вірою у ЗСУ продовжуємо працювати на освітньому фронті.