Перемога студентів ПГФ у серії онлайн-квестів СумДПУ імені А.С. Макаренка

22 грудня 2022 року на урочистому засіданні вченої ради, присвяченому 98-й річниці заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, відбулося нагородження переможців студентських онлайн-квестів.

Проректор з науково-педагогічної (виховної та соціальної) роботи, доцент Ганна Заікіна відзначила дипломами та вручила нагороди переможцям серії онлайн-квестів, які проходили в Університеті протягом 1 семестру 2022-2023 н.р. Перемогу отримала команда квест-гравців Природничо-географічного факультету. Склад команди: Олександр Панченко (721 гр.), Владислав Хованський (721 гр.), Валерія Савіщенко (623 гр.) та Ірина Степанець (632 гр.).

Нагороду було вручено студентському декану ПГФ Валерії Пасько. В якості подарунку студенти отримали електрочайник та термос, які будуть використовуватися студентським самоврядуванням природничо-географічного факультету для проведення квартирників, ботанічних чаїв, екологічних проєктів та інше.

Вітаємо команду квест-гравців природничо-географічного факультету з перемогою та бажаємо подальших успіхів!