Підсумкова атестація студентів ОР «Магістр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія) денної та заочної форм навчання

21 грудня 2022 року відбулося засідання екзаменаційної комісії з проведення атестації здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою Середня освіта (Хімія) денної та заочної форм навчання.

Склад екзаменаційної комісії: голова – к.х.н., доцент Харченко Ю.В.; члени комісії: доктор філософії, ст. викладач Вакал Ю.С.; заступник директора КУ Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ст.. № 25 м. Суми Павліченко В.І.; секретар комісії  Рева Т.Г.

Захист кваліфікаційних робіт проходив у  змішаному форматі - очно та дистанційно на платформі Zoom. Критеріями оцінювання доповідей та відповідей на додаткові питання були їх ґрунтовність, всебічність, систематичні й глибокі знання матеріалу з основних фахових хімічних дисциплін та методики навчання хімії, що передбачені відповідною освітньою програмою, сформованість компетентностей і програмних результатів. Також оцінювався рівень виконання науково-дослідної кваліфікаційної роботи та її оформлення.

Підсумовуючи захист кваліфікаційних робіт, члени комісії зазначили, що теоретична та практична підготовка студентів освітнього ступеню магістр за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія) у цілому відповідає вимогам професійної підготовки випускників. Рішенням екзаменаційної комісії студентам присвоєно ступінь "Магістр середньої освіти за предметною спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія)" та  професійну кваліфікацію "Вчитель хімії профільної школи».

Вітаємо здобувачів магістерського рівня вищої освіти з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо, щоб отриманий диплом став однією зі сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху, благополуччя, фінансової незалежності й самодостатності. Бажаємо, щоб кожен з випускників ніколи не зупинявся на досягнутому, уявляв перед собою нові, цікаві й плідні перспективи і мав можливість та сили для їх підкорення!