Волонтерска діяльність ПГФ

13 січня 2023 року волонтерский сектор природничо-географічного факультету разом із заступником декана з виховної роботи Юлією Вакал відвідали діточок Сумської онкогематології.

Нагадаємо, що до Дня Святого Миколая та святкування 92-річниці заснування природничо-географічного факультету була проведена «Новорічна благодійна акція на природничо-географічному», в рамках якої було зібрано благодійні кошти у розмірі 15 920 грн. для дітей Сумської онкогематології.

До святкування Старого Нового року, дітки, які наразі перебувають у відділенні онкогематології отримали подарунки зі смаколиками, пограли в різноманітні цікаві ігри з мультяшним персонажем Олофом. Особливо цікавим для дітей стало азотне шоу: із цікавими дослідами з азотом та приготуванням і куштуванням смачного морозива з молока та фруктового соку.

Більшу частину грошей (9782 грн.) було передано батьківському комітету відділення, які будуть направлені для лікування дітей із малозабезпечених сімей.

Фото чеків до звіту додаємо.

Щиро дякуємо усім, хто у цей складний час долучився до участі та перерахував кошти для лікування дітей.

Бажаємо кожній дитинці скорішого одужання! Нехай всі негаразди будуть позаду, а далі всі дітки зростатимуть під мирним українським небом!

Дякуємо адміністрації відділення, в особі завідувачки - Ліани Кузьмівни Никитенко та старшої медичної сестри – Антоніни Іванівни Чибіряк за надану можливість візиту до відділення Сумської онкогематології!

Щиро дякуємо кожному підприємцю та небайдужому містянину за надані лоти для участі у цьому благодійному ааукціоні.