Круглий стіл на тему «Значення водно-болотних угідь та їх відновлення» присвячений Всесвітньому дню водно-болотних угідь

6 лютого 2023 року доцентом кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук, доц. Данильченко О.С. проведено круглий стіл на тему «Значення водно-болотних угідь та їх відновлення» присвячений Всесвітньому дню водно-болотних угідь для студентів спеціальностей 106 Географія та 014 Середня освіта (Географія) 712 та 711 груп.

Під час заходу студенти представили доповіді в яких розкрили поняття та типи водно-болотних угідь, їх значення для людини та природи, а також заходи їх відновлення. Значна увага приділена водно-болотним угіддям світу, України та Сумської області різної статусності (міжнародним та перспективним). Захід проводився з метою підвищення обізнаності студентської молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь.