Участь географів у Зимовій академії

Участь географів у Зимовій академії «Екологічна безпека ЄС та України в контексті глобальних кліматичних змін" #EUCLead».

14-18 грудня триває Зимова академія "Екологічна безпека ЄС та України в контексті глобальних кліматичних змін" #EUCLead. У процесі її роботи є можливість поспілкуватися з представниками Світового банку, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, ПРООН в Україні, громадських організацій та фондів, що опікуються проблемами захисту довкілля. Від Кафедра загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка у роботі академії взяв викладач метеорології та кліматології А.О. Корнус. За результатами роботи учасники академії напрацюють групові проєкти адаптації до кліматичних змін.