Освітня діяльність «Ресурсного центру розвитку природничої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка» щодо підвищення кваліфікації учителів біології

14 лютого 20223 р. в рамках діяльності «Ресурсного центру розвитку природничої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри біології та методики навчання біології В.М. Торяник була проведена лекція для учителів біології Сумської області на тему «Світ РНК» і виникнення життя на Землі».

У змісті лекції були висвітлені сучасні погляди на походження світу РНК та гіпотезу, що вважає РНК відповіддю на питання про виникнення життя.

Отримані знання допоможуть учителям забезпечити формування сучасного рівня наукових знань у здобувачів загальної середньої освіти щодо еволюції органічного світу. Це, зокрема, є необхідною умовою успішної участі учнів у інтелектуальних конкурсах з біології, які проводяться на ПГФ (Всеукраїнській олімпіаді з біології у СумДПУ імені А.С. Макаренка, обласній конкурсі-грі «Природничий квіз СумДПУ імені А.С. Макаренка», конференції-конкурсі «Молодь. Наука. Природа» тощо).