Комплексний хімічний практикум для студентів

15 лютого 2023 року викладачами кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Бабенко О.М., Вакал Ю.С., Харченко Ю.В. був організований Комплексний хімічний практикум для студентів першого освітнього рівня спеціальності 014 Середня освіта (Хімія).

У підготовці майбутніх фахівців у галузі хімії надзвичайно важливе значення має практична підготовка, можливість самостійного виконання хімічних експериментів під керівництвом викладачів, набуття навичок роботи з лабораторним посудом, дотримання правил безпеки життєдіяльності, поводження з реактивами і виконання хімічних операцій, що  важко якісно реалізувати в умовах дистанційного навчання.

Студенти ознайомилися з технікою та методикою проведення окисно-відновних реакцій, якісних реакцій на окремі неорганічні та органічні сполуки, яскравих дослідів, що можуть бути використані під час позакласних заходів у ЗЗСО.

Усі учасники Комплексного хімічного практикуму висловили бажання проводити подібні заняття і надалі.