Доценти кафедри біології та методики навчання біології – члени журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України

15 лютого 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України.

Наукові роботи учнів Сумської області відділення хімії і біології у чотирьох секціях (загальної біології, охорони здоров’я, зоології і ботаніки) оцінювало журі, до складу якого увійшли науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики навчання біології СумДПУ імені А.С. Макаренка: завідувач кафедри, кандидат біологічних наук Юлія Іванівна Литвиненко і доценти кафедри, кандидати біологічних наук Олександр Володимирович Говорун, Анатолій Петрович Вакал і Микола Павлович Москаленко.

У конкурсний день було заслухано та оцінено 13 науково-дослідницьких робіт учнів. Юні дослідники представляли свої напрацювання у вигляді постерного захисту та спілкування з членами журі у форматі питання-відповідь. Всі учасники конкурсу показали чудовий результат: наукові роботи були цікаві, змістовні, різнопланові. Організатори та журі конкурсу працювали на високому професійному рівні.

Щиро вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та їх керівників! Бажаємо гідно представити свої проєкти та вибороти першість у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу.