Відкрита лекція з дисципліни «Інформаційно-комунікаційні технології»

В межах дисципліни «Інформаційно-комунікаційні технології» 16 лютого 2023 року старшим викладачем кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії, доктором філософії Вакал Ю.С. було проведене відкрите лекційне заняття на тему «Комп’ютерні мережі. Глобальна мережа Інтернет. Хмарні технології».

Дисципліна «Інформаційно-комунікаційні технології» є частиною циклу обов’язкових дисциплін загальної підготовки студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Хімія/Біологія та здоров’я людини/Географія/Мова та література (англійська/французька).

Тема відкритої лекції – «Комп’ютерні мережі. Глобальна мережа Інтернет. Хмарні технології». Згідно з планом лекції були висвітлені наступні питання: комп’ютерні мережі та їх види, топологія локальних мереж; глобальна мережа Інтернет, історія розвитку мережі Інтернет; хмарні технології, основні поняття, особливості хмарних технологій.

Лекція була побудована на використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема: платформи Kahoot, інтерактивної дошки Padlet, мультимедійної презентації тощо.

На занятті були присутні декан факультету Міронець Л.П. та представники професорсько-викладацького складу кафедри Біології людини, хімії та методики навчання хімії, зокрема завідувач кафедрою, доц. Бабенко О.М., доц. Харченко Ю.В., Кущ Ю.І. Заняття було проведене на достатньо високому педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.