Участь викладачів кафедри загальної та регіональної географії у міжнародних наукових заходах

27-28 лютого 2023 р. доцент кафедри загальної та регіональної географії А.О. Корнус взяв участь у 62-му засіданні Бюро Міжурядової гідрологічної програми ЮНЕСКО. На засіданні дискутувалися різноманітні питання, що стосувалися водних ресурсів світу, їх збереження та раціонального використання. Обговорювалася роль Міжурядової гідрологічної програми ЮНЕСКО у ключових міжнародних заходах і програмах, включаючи Саміт з підземних вод "ООН - Водні ресурси" та Конференцію ООН з водних ресурсів 2023 р.

В той же час триває дослідницький візит зав. кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус до Естонії. Перебуваючи у Талліннському університеті, вона, разом із закордонними колегами, працює над міжнародним проєктом «The development of Ukrainian frontline communities and tourism business under war conditions and strategies for the future».