Хімічний інтенсив. День другий

28 лютого 2023 року старшим викладачем кафедри Біології людини, хімії та методики навчання хімії Вакал Ю.С. було проведено заняття в рамках традиційного "Хімічного інтенсиву".

На початку зустрічі Юлія Сергіївна розповіла учням про спеціальності, переваги навчання на природничо-географічного факультеті та можливості працевлаштування випускників хімічних спеціальностей.

На зустріч долучились учні старших класів, які планують обирати предмет хімію при складанні мультипредметного тесту (НМТ).

На занятті було розглянуто приклади тестових завдань та алгоритми вирішення задач на суміші. В нашому житті ми постійно маємо справу із сумішами, це і їжа - вівсянка з родзинками, кава з молоком тощо, та і будь-яка страва - це вже суміш двох і більше компонентів. Крім того, наше навколишне середовище наповнене іншими сумішами, починаючи з повітря, яким ми дихаємо. Відповіді на питання: які методи використати для розділення сумішей? як встановити правильно тип суміші? та ін. учні отримали на занятті.

Працюємо на освітньому фронті та віримо у Перемогу!