Гостьова лекція на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії

05 квітня 2023 р. кафедрою біології людини, хімії та методики навчання хімії для проведення гостьової лекції у рамках навчальної дисципліни "Теорія і практика хімічного синтезу" для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти було запрошено Зудіну Л. В., pHD, PostDoc RWTH Aachen University, Gеrmany, тема лекції «ORR(OER) processes on manganese(IV) oxides electrolytically doped with polycations work at the university of germany».

До відкритої лекції долучилися магістри спеціальності 014 Середня освіта (Хімія), проте бажання бути присутніми висловили і студенти, що навчаються на бакалаврському рівні вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) 2,3 та 4 курсів.

Основні питання, що піднімалися під час лекції, стосувалися електрохімічного методу синтезу допованих оксидів Мангану(IV), науковий і практичний інтерес до яких обумовлений їх активним використанням у різноманітних окисно-відновних процесах. Особливу увагу було приділено також організації науково-дослідної роботи в університеті м. Аахен та можливостям, які мають науковці для своєї роботи.

Цікавило присутніх на лекції і питання організації навчального процесу у студентів німецького університету. Лекторка, маючи досвід викладання в Україні, мала змогу порівняти деякі аспекти організації освітнього процесу в нашій країні та в Німеччині, і люб’язно поділилася своїми спостереженнями і враженнями із присутніми.

Дякуємо Зудіній Л.В. за цікаву та змістовну практикоорієнтовану лекцію.