Доповідь на Міжнародному науково-практичному форумі

6 квітня 2023 року декан природничо-географічного факультету, к.пед.н., доцент Людмила Петрівна Міронець виступила на Міжнародному науково-практичному форумі «ПЕДАГОГ ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОСВІТНІ ІННОВАЦІЇ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ» на секції «Розвиток природничо-математичної освіти в умовах цифровізації» з доповіддю на тему: «Педагогічні умови фахової підготовки майбутніх учителів біології засобами цифрових технологій на прифронтових територіях».

Людмила Петрівна доповіла про практичний досвід підготовки вчителів біології та природознавства на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка засобами цифрових технологій. Дуже цікавими були доповіді усіх учасників форуму. Щиро дякуємо організаторам – викладачам та співробітникам Київського університету імені Бориса Грінченка за високий рівень організації та практико-орієнтований зміст форуму.