Волонтерський рух

Протягом останніх років волонтерський рух на факультеті набрав потужних обертів. Великий внесок у розвиток волонтерського сектору зробили Роєнко Дар’я (випускниця 2018 р., спеціальність 014 Середня освіта (Хімія) і Старинська Наталія (643 гр., спеціальність Середня освіта (Біологія)).

Традиційно щороку до Дня Святого Миколая студенти, викладачі та співробітники факультету збирають іграшки, одяг і канцелярське приладдя для вихованців підшефної школи-інтернату. «Фішкою» ПГФ стало виготовляння власноруч новорічної сувенірної продукції, патріотичної та факультетської символіки з метою продажу на благодійних ярмарках і різноманітних заходах. Виручені кошти спрямовуються на різні цілі: на допомогу сиротам, хворим, воїнам АТО, безхатнім тваринам та ін.

Щороку родина ПГФ бере активну участь в різноманітних благодійних акціях і проектах, які організовує волонтерська служба СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Крім того, ПГФ співпрацює з психологічною службою університету і її керівником Ратєєвою В.О. Разом ми організовуємо і реалізовуємо багато заходів для різних категорій дітей, які найбільше цього потребують.

З 2017 року почалася співпраця ПГФ з організаторами проекту «Ніч міста». Наші студенти щороку втілюють власний задум в окремій локації, а ввечорі виступають волонтерами.

Починаючи з 2017 року, ПГФ почав цілеспрямовану співпрацю з відділенням дитячої онкогематології КУ СОДКЛ. Члени волонтерського сектору систематично відвідують малих пацієнтів з метою спілкування і проведення різноманітних майстер-класів, для привітання зі святами.