Регіональний науковий онлайн-семінар «Проблеми збереження степових екосистем»

28.04. на ПГФ був проведений Регіональний науковий онлайн-семінар «Проблеми збереження степових екосистем» присвячений 95-річчю створення природного заповідника «Михайлівська цілина».

На семінарі були присутні викладачі та студенти І-VІ курсів  Факультету та наукові співробітники Природного заповідника «Михайлівська цілина». Програма семінару була цікавою та насиченою. Були заслухані 6 доповідей, зроблені студентами і викладачами, у тому числі і тими, хто проводив власні дослідження на Михайлівській цілині, а також науковцем Заповідника. Учасники зібрання ознайомилися з такими степовими заповідниками України, як «Асканія Нова» та «Єланецький степ» (доповідачі – студентки Є.Б. Федоряка та І.М. Степанець), заслухали доповідь  «Ссавці лісосмуг заповідника «Михайлівська цілина» (доп. магістрантка Б.А. Ждамірова), ознайомилися з підсумками багаторічних досліджень метеликів-вогнівок на території Михайлівської цілини та з фауною ссавців Заповідника та змінами у її складі за 95 років існування Заповідника (доповідачі – доценти кафедри біології та МНБ О.В. Говорун та І.Р. Мерзлікін). Завершився семінар доповіддю доцента і завідувачки цієї ж кафедри Ю.І. Литвиненко «Капрофільні сумчасті гриби природного заповідника «Михайлівська цілина».