Опрацювання музейних фондів Національного музею магістранткою природничо-географічного факультету

У рамках співпраці з Національним науково-природничим музеєм НАН України студентка 652 групи спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) Дубіковська Анастасія відвідала відділ палеонтології.

Метою поїздки було дослідження фондових колекцій і набуття практичних навичок роботи з палеонтологічним матеріалом у рамках написання кваліфікаційної роботи. Протягом двох днів відбувалось опрацювання палеоцен-еоценових проб із відбитками риб з відкладів Бовтиської западини (Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Бовтишка). Робота виконувалася під керівництвом провідного наукового співробітника відділу палеонтології, д.б.н., Олександра Миколайовича Ковальчука. Олександр Миколайович, будучі випускником даної спеціальності, членом експертної ради стейкхолдерів природничо-географічного факультету, активно співпрацює з кафедрою біології та методики навчання біології, залучається до освітнього процесу, наукової та грантової діяльності кафедри.