Бердвочінг в ботанічному саду СумДПУ імені А. С. Макаренка

6 травня 2023 року для вимушених переселенців, які евакуювалися до м. Суми, кафедрою біології та методики навчання біології і кафедрою біології людини, хімії та методики навчання хімії було організовано навчально-просвітницький захід на території ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А. С. Макаренка».

До участі у заході, який, не зважаючи на прохолодну погоду, тривав понад три години, залучилися 27 українських громадян з різних районів Сумської, Харківської та Донецької областей. Захід складався з двох тематичних частин та включав проведення екскурсії територією Ботанічного саду та «Бердвочінг».

Завідувач кафедри біології та методики навчання біології Ю.І. Литвиненко познайомила відвідувачів з історією створення та сучасними напрямками роботи Ботанічного саду, а також цікавими ботанічними об'єктами, що представлені в його експозиціях.

Під керівництвом старшого викладача кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії О.О. Пташенчук було проведено «Бердвочінг». Спостереження за птахами, або «бердвочінг» (від англ. bird + watch) (англ. birdwatching, синонім – birding) – любительська орнітологія, хобі, один із видів рекреаційної активності що включає спостереження та вивчення птахів. Інколи його також називають спортивною орнітологією. Відвідувачі з інтересом познайомились з орнітофауною м. Суми, дізнались всілякі цікавинки з життя птахів.

Під час заходу учасники заходу мали можливість скористатись біноклями, які кафедра біології та методики навчання біології отримала в рамках проєкту “Мережа інформаційно-рекреаційних центрів при заповідних територіях "Шлях". Більше про проєкт та участь у ньому кафедри біології та методики навчання біології можна дізнатися за посиланням або у групі Фейсбук.