Участь кафедри біології та МНБ в обласному фестивалі «МАНівська родина»

19 травня 2023 р. в Сумській обласній філармонії відбувся Обласний фестиваль «МАНівська родина» аби вшанування найкращих юних науковців Сумщини та їх керівників.

У програмі фестивалю, окрім відзначення переможців та лауреатів Обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт, відбулася виставка-презентація наукових досліджень та напрямів, за якими працюють учні-члени МАН.

Представники кафедри біології та методики навчання біології презентували можливості біологічних досліджень, а також цікаві біологічні колекції та об’єкти, з якими мали змогу ознайомитися учасники та гості фестивалю. Було продемонстровано колекції рідкісних і вразливих видів комах і мушель, колекції живих тропічних тарганів. Також, із використанням комплекту лабораторного обладнання для світлової мікроскопії продемонстровано можливості дослідження мікроскопічних біологічних об’єктів.

Обласний фестиваль «МАНівська родина» пройшов у рамках урочистостей до святкування Дня науки.