Польова практика з методики навчання біології та природознавства

На природничо-географічному факультеті завершилася польова практика з біології (розділ з методики навчання біології та природознавства) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Головне завдання польової практики полягає в практичному застосуванні знань, отриманих під час лекційного курсу, виконання лабораторних робіт та опануванні самостійної роботи.

При виконанні завдань практики студенти закріплювали і вдосконалювали свої вміння та навички в організації та проведенні: науково-дослідної роботи, практичних занять, робіт на навчально-дослідній земельній ділянці, в куточку живої природи, різних видів позакласної та позашкільної діяльності школярів, організації екскурсій та квестів навчального змісту.

Цього року, зважаючи на безпекову ситуацію та війну, частину завдань та форму проведення практики довелося змінити. Польова практика проходила у змішаному форматі. Частина здобувачів була присутня і виконувала завдання очно, інші – дистанційно та були підключені до всіх заходів за допомогою платформи Zoom.

Студенти працювали на території ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка», у Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради та Еколого-натуралістичному відділі КЗ СОР - ОЦПО та РТМ. Завдання практики виконано. Віримо, що найближчим часом зможемо повністю перейти на очний формат навчання.

З вірою у Перемогу! Усе буде Україна!