Викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри загальної та регіональної географії взяли участь у проєкті DIRUT 2023 за програмою ERASMUS+, Жан Моне модуль

Протягом 25 березня – 17 червня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри Олеся Корнус, Анатолій Корнус, Олена Данильченко, здобувачі освіти спеціальності 106 Географія 732 гр. Єгор Шило (732 група), Катерина Конюх (752 гр.) і спеціальності 014 Середня освіта (Географія) Жанна Хабленко  721стн група та Ірина Хвораєва (група СОГ-2) стали  учасниками дистанційного курсу “Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні”, Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine (DIRUT) – 2023, що проводився за підтримки Європейського Союзу, зокрема програми ERASMUS+, модуль Жана Моне на кафедрі міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Запорізького національного університету  під керівництвом доцентки цієї кафедри, координаторки проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Наталі Венгрської.

Тематичний спектр курсу включав наступні модулі:

• Модуль 1. Європейські тенденції імплементування стратегій диверсифікації у сільському туризмі.
  • Модуль 2. Біо-різноманіття та інтеграція цілей сталого розвитку в сільському туризмі: поширення європейського досвіду в Україні.
  • Модуль 3. Креативні технології туризму для сталого розвитку: теоретичні аспекти та європейський досвід.
  • Модуль 4. Європейські практики креативного сільського туризму: кластерний та мережевий підходи.

Заключним заходом стало представлення та захист розроблених бізнес-моделей CANVAS сільського туризму на основі збалансованості та креативності (https://www.youtube.com).

Дякуємо організаторам курсу за цікавий і корисний досвід, який слухачі отримали під час лекцій та практичних занять. Сподіваємося на плідну співпрацю задля подальшого розвитку пріоритетної для України галузі туризму. Отримані знання та практичні вміння будуть впроваджені в освітній процес у рамках викладання освітніх компонент професійного спрямування, а також під час  реалізації науково-дослідної діяльності за тематикою заходу.