Здобувачі освіти природничо-географічного факультету приступили до занять в міжнародній англомовній літній географічній школі «Tourism vs Nature Conservation in Natural Parks».

Студенти ОПП Середня освіта (Географія. Англійська мова) Л.В. Вацик і А.В. Паук протягом 29.06-15.07.2023 p. навчатимуться в міжнародній англомовній літній географічній школі «Tourism vs Nature Conservation in Natural Parks», що проходить у Краківському педагогічному університеті (Польща).

Крім аудиторних занять, програма школи буде реалізовуватись в чотирьох унікальних гірських національних парках та одному високогірному національному парку (національні парки «Баб'я Гора», Татранський, П'єнінський, «Горце» і Ойцовський), які мають високу природну цінність, а також є національними та регіональними «епіцентри» туризму.

Під час навчальних походів та польових занять будуть досліджені географічні умови та специфіка кожного з парків, а також вивчено потенціал і вплив, пов’язаний з розвитком туризму. У кожному з парків будуть призначені конкретні завдання, які слугуватимуть прикладами та підґрунтям для поглибленого аналізу та обговорення. Детальніше про перебіг подій у літній школі можна дізнатися з фейсбук-сторінки кафедри загальної та регіональної географії.