Онлайн лекція к.геол.н., с.н.с. Інституту геологічних наук НАН України НАН України А. Мартишина «Дилема Дарвіна і «кембрійський вибух». Чи можна це побачити?»

23 березня 2023 здобувачі освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини) доєдналися до відкритої лекції кандидата геологічних наук, старшого наукового співробітника Інституту геологічних наук НАН України Андрія Мартишина «Дилема Дарвіна і «кембрійський вибух».

Чи можна це побачити?» Здобувачі освіти ознайомилися з особливостями органічного світу, що існував у різні геологічні епохи, виникнення яких пов’язане з «кембрійським вибухом». Багато інформації стосувалося географії місцезнаходжень викопних органічних решток на території України.