Гостьова лекція в рамках внутрішньої академічної мобільності з навчальної дисципліни «Основи теорії суспільної географії») для студентів 732 групи

У рамках академічної мобільності викладачів, що постійно проводиться на природничо-географічному факультеті, 10 вересня 2021 р. була проведена гостьова лекція доктором географічних наук, професором Уманського національного університету садівництва Ю. О. Кисельовим з навчальної дисципліни «Основи теорії суспільної географії» для студентів 732 групи спеціальності 106 Географія.

Лекція присвячена історії розвитку суспільно-географічного знання. Лектор викладав матеріал супроводжуючи його численними прикладами, активно використовував міжпредметні зв'язки. Студенти брали активну участь в обговоренні лекційного матеріалу, а наприкінці заняття висловили щирі слова вдячності Ю. О. Кисельову за цікаву та змістовну лекцію.