Адаптація першокурсників на біологічному стаціонарі «Вакалівщина» - 2021!

Два сонячних осінніх дні в найулюбленішому місці всіх студентів природничо-географічного пройшли в яскравому настрої та з великою користю: психологічні тренінги, деканська вікторина, квест, симуляція і звісно найцікавіше - нічне вогнище із піснями під гітару!

Тепер ми можемо з упевненістю сказати, що 1 курс природничо-географічного факультету повністю адаптований до подальшого навчання, польових практик, ремонтних бригад та неймовірних подорожей!
Дякуємо студентському самоврядуванню природничо-географічного факультету, к.псих.н., доценту кафедри психології СумДПУ імені А.С. Макаренка Д.Б. Усику, к.б.н., доценту кафедри біології та методики навчання біології О.В. Говоруну, декану та викладачам ПГФ за неоціненну допомогу. Щиро вітаємо 1 курс із проходженням довгоочікуваної адаптації!

11.09.2021-12.09.2021