Внутрішня академічна мобільність з ТНПУ імені Володимира Гнатюка за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти

Впродовж весняного семестру 2021-2022 навчального року магістрант 751 групи А.І. Мірошниченко (спеціальність 014 Середня освіта (Географія)) в рамках внутрішньої академічної мобільності навчається на географічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Згідно укладеної між СумДПУ імені А.С. Макаренка і ТНПУ імені Володимира Гнатюка угоди, наш здобувач освіти вивчає дві дисципліни: «Сучасні концепції суспільної географії» і «Проблеми сучасного суспільства: глобальний та регіональний контекст».

Освітній процес реалізується до допомогою технологій дистанційного навчання.