Гостьова лекція з методики навчання біології та природознавства (зав. кафедри природничих наук Рівненського державного гуманітарного університету, д.пед.н., проф. Наталія Богданівна Грицай)

10 травня 2022 року для здобувачів освіти другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка гостьову лекцію з методики навчання біології та природознавства прочитала завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету, доктор педагогічних наук, професор Наталія Богданівна Грицай.

Наталія Богданівна познайомила слухачів із технологією «майстерня» у навчанні біології. Спочатку розповіла про виникнення даної технології, її зміст, а потім на конкретних прикладах різних етапів уроку біології описала приклади використання даної технології.

Особливої уваги така лекція має у період переходу закладів загальної середньої освіти на новий стандарт базової середньої освіти та підготовку майбутніх учителів біології до вимог нової української школи.

Даний захід об’єднав понад 80 здобувачів освіти та науковців з Сум, Глухова, Херсону, Луцька, Полтави.

Подібні міжуніверситетські лекторії для здобувачів освіти природничо-географічного факультету заплановано і надалі.

Щиро дякуємо Наталії Богданівні за її педагогічну майстерність та професіоналізм.

Віримо у ЗСУ! Разом прискорюємо ПЕРЕМОГУ!