Дослідження у природному заповіднику «Михайлівська цілина»

Доцент кафедри біології та МНБ кбн. І.Р. Мерзлікін 12-13.07 проводив дослідження у природному заповіднику «Михайлівська цілина».

Вивчалися хребетні тварини різних ділянок заповідника. Була обстежена північна територія Заповідника і частина балки «Государева гребля». Разом з аспірантом Інституту ботаніки НАН України М. С. Ларіоновим вони почали виготовлялися прихистки для перетинчастокрилих комах. 13 липня він прийняв участь у Науково-технічній раді природного заповідника «Михайлівська цілина». На ній були присутні директор департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА І. Р. Кашпур, головний спеціаліст цього департаменту О. Ю. Карлюкова, завідувач кафедрою землевпорядкування СНАУ Ю. Л. Скляр, головний редактор газети «Голос Посулля», фундатор та директор Недригайлівського краєзнавчого музею, в. о. голови Лебединської міської ради разом із першою заступницею, староста Катеринівського старостинського округу та аспірант Інститута ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України М. С. Ларіонов. На раді обговорювалася підготовка до Всеукраїнської наукової конференції «Шляхи збереження природних екосистем» з нагоди відзначення 95-ї річниці створення природного заповідника «Михайлівська цілина», земельні питання та звіт відділу державної охорони ПЗФ заповідника.