Екскурсії до геологічного музею

З 19 по 23 червня в геологічному  музеї  Сумського державного педагогічного університету відбулися екскурсії для учнів 7 -10 класів: КУ ЗО № 7 в кількості 14 чоловік, КУССШ №9 в кількості 15 чоловік, КУЗОШ №15 в кількості 40 чоловік, СЗЗСО №26 в кількості 10 чоловік.

Екскурсовод познайомила учнів з цікавими зразками мінералів, які мають особливі властивості такі як: солоний смак, запах при терті, оплавлювальність, дзеркалоковзання, іризація, реакція на кислоту, магнітність. Були розглянуті колекції з експозиції скам'янілих решток флори та фауни, на зразках залишків зубів, кісток і бивня мамонта та носорога шерстистого. Учні зацікавилися  колекцією мінералів, гірських порід та скам'янілих решток Сумської області, визначили з них корисні копалини, які вони вивчали в школі під час вивчення географії та дізналися місця їх видобутку, розглянули колекції з унікальних локацій Сумщини. Діти були в захваті від екскурсій та отримали багато позитивних вражень і цікавої інформації.