Експозиційний фонд геологічного музею СумДПУ імені А.С. Макаренка поповнився колекцією мінералів та гірських порід

Експозиційний фонд геологічного музею СумДПУ імені А.С. Макаренка поповнився цікавою та різнобарвною колекцією мінералів та гірських порід, презентованою учасниками І Міжнародної школи "Natural Science Research School" (Україна-Словаччина).

В першу чергу це зразки гірських порід, зібрані під час наукових екскурсій у Високих Татрах (Словаччина), а також оброблені та необроблені музейні зразки: "каменю кохання" – рожевого кварцу, унікального фіолетового топазу, яскравого малахіту, різнобарвного оніксу, "золота дурнів" – піриту, яскраво-синього лазуриту, цікавого різновиду зеленого авантюрину, цілющого гематиту, "камінь, який приносить удачу" – бірюзи, "символу щастя" - агату, снігового обсидіану, блакитного халцедону, синього апатиту та "каменю спокою, гармонії та духовного розвитку" – аметисту.

Дякуємо всім причетним за поповнення колекції фонду музею.