Засідання робочої групи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

Доцент кафедри біології та методики навчання біології О.В. Говорун взяв участь у засіданні робочої групи з підготовки пропозицій щодо реформування державної системи моніторингу довкілля в Україні за напрямом «Біорізноманіття», утвореної наказом Міндовкілля від 24.07.2023 № 527.

Під час засідання обговорили питання організації діяльності Робочої групи, питання розробки нормативно-правових актів, спрямованих на забезпечення створення та функціонування моніторингу біо- та ландшафтного різноманіття як складової системи моніторингу довкілля, розроблення постанови Кабінету Міністрів України щодо порядку моніторингу біо- та ландшафтного різноманіття, завдань, суб'єктів та об'єктів моніторингу.