Відзначення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» у природному заповіднику "Михайлівська цілина"

Доцент кафедри біології на МНБ кбн. І.Р. Мерзлікін разом із співробітниками природного заповідника «Михайлівська цілина» взяв участь у відзначення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», який в цьому році проходить під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Зазвичай, дане екологічне свято відзначається щороку 16 вересня, але заходи з прибирання починаються з середини серпня. Було проведено розчищення узбережжя ставка у с. Степове, який знаходиться в межах заповідника і є важливою складовою його водної мережі. Водойма була дуже захаращена гілками і стовбурами дерев, які  впали туди в результаті вітровалу і діяльності бобрів. Ця робота дозволить поліпшити кисневий режим у ставку і запобігти заморним явищам.