Методичний семінар – практикум

Ідея навчання впродовж життя входить до ключових компетентностей, визначених у законі «Про освіту». Сьогодні навчання потрібне не лише, щоб знати, але й щоб вміти знайти необхідні знання і знати, як вчитись.

З таких тез розпочинаємо підготовку до нового навчального року на природничо-географічному факультеті. З цією метою 1 вересня 2023 року на факультеті був проведений методичний семінар – практикум «Можливості ІКТ та мультимедійних засобів навчання в організації активної навчально-пізнавальної діяльності здобувачів освіти».

Спікерами виступили – доктор філософії, ст. викладача кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії – Юлія Сергіївна Вакал та керівник лабораторії дистанційного навчання СумДПУ імені А.С. Макаренка – Юлія Іванівна Кущ.

Доповідачі ознайомили науково-педагогічних працівників ПГФ із сучасними інформаційними платформами для дистанційного навчання та провели майстер-клас по їх використанню. Наступний семінар заплановано на кінець вересня 2023 року.

Продовжуємо навчатись задля навчання інших!