3-й день роботи літньої школи «Environment and civilization. Geography for sustainable development»

Третій день літньої школи "Довкілля та цивілізація. Географія для сталого розвитку" (Польща-Україна) пройшов з акцентом на практику. Познайомившись з діяльністю географічного факультету (Collegium Geographicum), учасники перейшли до метеорологічної станції, що знаходиться при університеті.

На метеостанції було проведено низку метеоспостережень, а також спостережень за стоком води на різних поверхнях: асфальт, тротуарна доріжка, землі з рослинністю та без неї. Також були проведені гідрологічні дослідження стоку р. Мораско, який є нестабільним через періодичні прориття греблі бобрами, та встановлено властивості річкових. Пізніше, через погодні умови, заняття в літній школі були переведені до комп'ютерних класів, де відбулося опрацювання теми "Ґрунти України та Польщі, їх порівняння". Завершився день біля вогнища неформальним спілкуванням про перспективи географії, як науки.